Mostanában többször megfordult a fejedben, hogy munkahelyet váltanál? Nem látsz magad előtt fejlődési és karrier lehetőséget? Ha kész vagy kipróbálni magad egy új helyen, akkor csatlakozz hozzánk!

Az UNIQA Biztosítónál mi folyamatosan lépést tartunk a fejlődéssel, sőt sok esetben diktáljuk a trendeket. Az iparágban egyedülálló szervezeti struktúrával működünk, mely az ügyfelek számára gyorsabb, az igényeikhez még jobban igazodó szolgáltatást tesz lehetővé.

Munkatársaink számára modern munkakörnyezetet, folyamatokat biztosítunk és minden lehetséges eszközt megadunk a fejlődéshez.

Prémium tanácsadó

Amit kínálunk:

  • Modern technológiai eszközök

  • Vállalkozásfejlesztési támogatás 12 hónapon keresztül

  • Versenyképes javadalmazási rendszer

  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség

  • Szakmai vagy vezető karrierépítési lehetőség

Téged várunk, ha:

  • Min. 1 év értékesítési tapasztalattal rendelkezel

  • Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség vagy

  • Kitartás, célorientáltság jellemző Rád

  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására

Főbb feladataid lesznek:

  • Ügyfelek teljeskörű *********************(Tiltott hírdetés, hamarosan eltávolítjuk! Tartalmát NE vegye figyelembe! spamm )**********************, biztosítási igényeinek felmérése

  • Ügyfelek céljainak elérését biztosító szolgáltatási csomag meghatározása

  • Szerződéskötés lebonyolítása

  • Ügyfélkapcsolattartás

  • Egyéni célok tervezése és megvalósítása, a napi munka szervezése

  • Képzéseken való részvétel

  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzodat!

Munkavégzés helye: Országos

Pályázatoddal kapcsolatos adatkezelési tájékoztatásunkat az UNIQA honlapján éred el.

Kapcsolat

vorosas
36303415523
7700
Mohács

Kapcsolat

Kapcsolat vorosas PMS-el